Ndahen Bora Zemani dhe Donald Veshaj? Çifti shton dyshimet me veprimet e fundit (FOTO)

Pak ditë më parë moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit, Donald Veshaj vendosën të bënin publike lidhjen e tyre të dashurisë, vendim i cili u mor pas karantinës dhe testit që çifti kaloi në atë periudhë.

Por së fundmi një gjë e çuditshme është duke ndodhur, pasi si Bora dhe Donaldi, nuk e ndjekin më njeri-tjetrin në Instagram. Dhe jo vetëm kaq, por ata kanë fshirë edhe fotot.

Nuk e dimë nëse kjo është një zënkë e momentit e çiftit, apo janë ndarë përfundimisht, por le të presim prononcimin e palëve.

Foto: