Na la gojëhapur: Arbana Osmani merr surprizën gjigante në shtëpi dhe mbeti e mrekulluar

Arbana Osmani i ka habitur të gjithë me postimin e fundit në Instagram. Moderatorja shfaqet duke pozuar në shtëpi, e rrethuar nga shumë buqeta me trëndafila, të cilat kanë mbushur sallonin.

“Në këtë pikë, mendoj se kemi në shtëpi më shumë trëndafila se sa lego”, shkruan Arbana teksa nuk e ka bërë të ditur nëse kjo është një surprizë e Eduartit apo diçka tjetër.

Detajet pritet t’i zbulojë vetë moderatorja në postimet e radhës, por ajo që bie në sy është komenti i Xhemit, e cila i thotë: “Për ty paskan qenë të shtunat pra”

“Hahahahaha ke fillu je bo e lezeçme”, ia kthen Arbana.

Foto: