Monika Kryemadhi del jashtë çdo parashikimi, vesh përparësen dhe shfaqet duke kërcyer e kënduar me tigan në dorë, publikohet videoja

Pavarësisht situatës së koronavirusit LRI si çdo vit është mbledhur në kampin në Jalë. Pikërisht në këto pushime nuk ka munguar as kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e cila ka vendosur të zhvesh kostumin zyrtar dhe të veshë përparsen e të gatuajë dhe pastrojë.

Në një video që po qarkullon në media Kryemadhi shfaqet mes të rinjve duke gatuar, kërcyer, kënduar dhe larë enët.

VIDEO: