Momente emocionuese kur një vajzë nxirret nga rrënojat e tërmetit (VIDEO)

Momente emocionuese janë ato kur një vajzë, nxirret e gjallë nga rrënojat e një pallati të shembur në Izmir. Duartrokitje dhe brohoritje nga të pranishmit në momentet kur ajo është shpëtuar dhe u dërgua për ndihmë mjekësore.

Ekipet e kërkim shpëtimit ndodhen në terren në Izmirin e goditur rëndë nga tërmeti i fortë mesditën e kësaj të premte. Raportohet se ka shumë persona që kanë mbetur të bllokuar nën rrënoja.

Video: