Moderatoja shqiptare Luana Vjollca kapet mat, çfarë ka për të thënë tani?

Ajo është një personazhet më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar shumë herë për mirë e herë të tjera për keq megjithëse ajo vazhdon rrugëtimin e saj pozitive dhe e buzëqeshur. Bëhet fjalë për Luana Vjollcën të cilët fansat e kanë kapur duke përdorur photoshop në fotot e fundit të publikuara në Instagram.

Fansat kanë vënë re se në këtë foto, moderatorja e “Shiko Kush Luan”, gjatë modifikimit ka lënë disa gabime që janë të dukshme. Muret dhe vetratat e xhamit ku ajo qëndron pranë shfaqen të valëzuara duke e nxjerrë bukuroshen zbuluar. Fansat kanë bërë komente të shumta online mbi këtë fakt por Luana nuk ka reaguar akoma.