Ministrja Manastirliu ndan lajmin fantastik për shqiptarët

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë një lajm të mirë. Ajo bën me dije se një foshnje pas ditësh të vështira në terapinë intensive ia ka dalë të mbijetojë dhe të shkojë në shtëpi.

Postimi i Manastirliut: Kjo është një ditë e gëzuar për familjen e Roanit të vogël, që pas 30 ditësh të vështira në terapinë intensive, me kujdesin e stafit mjekësor të maternitetit “Mbretëresha Geraldinë”, tashmë është pranë familjes dhe gëzon shëndet