Meta publikon foton me familjen dhe vëmendja shkon te çanta e së bijës, do befasoheni sa kushton (FOTO)

Presidenti Ilir Meta mbrëmjen e të dielës Meta ka postuar një foto me familjen nga Kalaja e Lëkurësit.

Të kalojë fundjavën në vende të ndryshme të Shqipërisë dhe të postojë foto jemi mësuar tashmë me presidentin, por ajo që ka tërhequr vëmendjen në foton me familjen është çanta e vajzës së vogël.

Një model Channel që kushton plot 6640 euro. Mjafton me një kërkim në faqen e markës së njohur dhe menjëherë do të shfaqet çmimi.

FOTO: