Messi bën stërvitjen e parë për PSG-në (FOTO)

Gjithçka është zyrtarizuar dhe tani gati për punë. Janë publikuar pak orë më parë fotot e para të Lionel Messi me PSG.

Lojtari legjendar i cili prej dekadash ka qënë pjesë e Barcelonës tashmë ka nisur kaputullin e ri. Lionel Messi stërvitet për herë të parë me Neymari dhe Mbappe duke zhbritur në fushë me fanellën e klubit të ri, PSG.

Ai mban fanellën me numrin 30 dhe tashmë ka nisur dhe jetën e re në Paris.