Linda Rama del me mesazhin e fuqishëm

Bashkëshortja e Kryeministrit, Linda Rama ka bërë me dije se do jetë pjesëmarrëse në Ëomans Entrepreneur ship Day. Linda Rama, postimin e saj në rrjetin social Tëitter e shoqëron me shkrimin se gratë sipërmarrëse mbeten shembuj shprese në këtë vit të paparë dhe duhen mbështetur.

‘Po e nis ditën me një apel për të mbështetur gratë sipërmarrëse në vendet me të ardhura të ulëta dhe të mesme. Pavarësisht sfidave të papara të vitit, gratë sipërmarrëse vazhdojnë përpara dhe ju mund t’i mbështesni ato’, shkruan Linda Rama.