Largohet çifti i parë i “Për’puthen” refuzojnë komunikimet me produksionin, çfarë ka ndodhur?!

Një ndër konkurrentët më të lavdëruar të ‘Për’puthen” është larguar nga emisioni dhe ende nuk duhet shkaku. Bëhet fjalë për Andin i cili prej disa ditësh nuk është shfaqur më në spektakël. Fillimisht u përfol si ai kishte probleme shëndetësore por tani po refuzon të komunikojë me produksionin.

“Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur me Andin, çfarë e ka bërë të stepet, deri në këtë moment ka qenë shumë korrekt, serioz”, tha Bora. Ndërkohë Tea tregoi se ai ka hatërmbetje me produksionin. E Pyetur nëse do të largohet nga emisioni nëse këtë gjë vendos ta bëjë dhe Andi dhe Tea është përgjigjur menjëherë me po.

Çfarë po ndodh me çiftin?