LAJMI I FUNDIT/ Bie nga dritarja e tualetit 14 vjeçarja në Tiranë

Një 14 veçare ka rënë nga dritarja e tualetit të banesës pak pas mesnate. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e “Durrësit”, në kryeqytet. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 26.08.2020, rreth orës 00:10, në rrugën e “Durrësit”, ka rënë aksidentalisht nga dritarja e tualetit të banesës, shtetasja me iniciale R.H, 14 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.