Lajm i trishtë, ministrja Manastirliu humb njeriun e saj më të dashur

Ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme babai i Ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Lajmin e ka bërë të ditur kjo e fundit me anë të një postimi në facebook, ku shkruan: “U prehsh në paqe ba”.

Mësohet se ai ishte i sëmurë rëndë dhe luftonte me sëmundjen prej disa ditësh.

Foto: