“Ky është një nga kontrollorët e Rinasit”, Erion Braçe publikon videon që po ‘thyen’ rrjetin

Zv.kryeministri Erion Braçe ka shpërndarë në rrjetet sociale videon e njërit prej kontrollorëve të aeroportit të Rinasit, i cili në një lidhje ‘live’ me emisionin ‘Opinion’ shpërtheu në një fjalor banal.

Braçe shkruan se ky është një nga kontrollorët dhe nuk është çështje parash, por është çështje besimi.

“PO PRA PO;

KY ESHTE NJE NGA KONTROLLORET AJROR NE RINAS!

Fiks ky!

Ndaj,

NUK ESHTE CESHTJE PARESH,

ESHTE CESHTJE BESIMI!”, shkruan Braçe.

Video: