Kush i fiton zgjedhjet me 25 Prill? Ja si u përgjigj Lulzim Basha

Kreu i PD, Lulzim Basha përmes një postimi në Facebook ka dhënë mesazh për 25 prillin duke nxjerrë sloganin e fushatës.

Basha thotë se Shqipëria meriton të kthehet në rrugën e duhur për të fituar.Nga ana tjetër ai thotë se ‘’Më 25 prill Rama humb dhe Shqipëria fiton’’.

‘Në 25 prill, Shqipëria meriton të kthehet në rrugën e duhur, meriton të fitojë. Më 25 prill Rama humb dhe Shqipëria fiton’-shkruan Basha.