Kthehet pas shumë kohësh në ekran Fatos Nano, zbulohen pamjet kur zbret nga “Maserati 007”, ja kush e pret në dyert e Tv Klan

Ish-kryeministri Fatos Nano do të vijë mbrëmjen e sotme në një rrëfim të veçantë për jetën e tij, pas 11 vitesh mungesë në televizion. Nano ka shkuar në TvKlan me një mjet të llojit “Masserati”, ma targa ‘007’.

Në pamjet shihet Nano që s’e lënë ta lagë asnjë pikë shiu, pasi një person i qëndron me çadër në kokë gjithë kohës deri në momentin që futet brenda. Në derën kryesore të TV Klan e pret Blendi Fevziu.

Në studio, shihet gjithashtu një tjetër person që kujdeset për paraqitjen e tij, teksa i rregullon xhaketën. Fatos Nano duket dhe i kujdesshëm për shëndetin, pasi maskën mbrojtëse ndaj Covid-19, nuk e heq për asnjë çast.