Klaudia Pepa realizon ëndrrën, ja filmi ku do të marrë pjesë balerina shqiptare

Balerinën shqiptare, me famë në Itali, Klaudia Pepa do ta shohim së shpejti në një film. Përpos karrierës si balerinë, prezantuese, tani Klaudian do ta shohim aktore në filmin “Reverse”.

Ky film është projekti më i fundit nga Giuseppe Lepore për Bielle Re dhe skenari flet për një vrasës serial. Klaudia është shprehur mjaft e emocionuar dhe e lumtur në një video të postuar në Instagram ku flet për këtë projekt.

Xhirimet e filmit do të nisin sot me të gjitha masat e sigurisë për shkak të pandemisë.

Foto: