Këngëtarja e njohur ia plas në sy Çanit: Mos më provoko! Turp të kesh ti që

Romina Aliaj, këngëtarja e muzikës popullore ka reaguar ashpër ndaj moderatorit Arjan Çani teksa ky i fundit i tha se kënga e saj kishte nuanca serbisht.

Si duket këngëtarja është kundër këndimit në gjuhën serbe dhe greke. Ajo ka thënë në emision se është raciste nga ky drejtim.

Debati i plotë:

Arjan Çani: Do këndosh greqisht?

Romina Aliaj: Nuk ka shanse. Jam raciste, serbe dhe greke nuk këndoj kurrë. Nuk i dua grekët, mos më provoko.

Arjan Çani: Turp të kesh!

Romina Aliaj: Turp të kesh ti!