‘Ke frikë?’, Këngëtarja shqiptare bashkë me vajzën i nënshtrohet testit për COVID-19

Këngëtarja Ledina Çelo zgjodhi Shqipërinë për të kaluar pushimet verore.

Pas kthimit në Gjermani së bashku me vajzën e saj i është nënshtruar testit për COVID-19.

Këtë e ka bërë më dije vet këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale, teksa shihet në makinë dhe pyet vajzën nëse ka frikë.
“Ke frikë që do na bëjnë testin? Ja ku është ajo”, shprehet këngëtarja.

Nuk dihet nëse ato kanë shfaqur simptoma apo ndonjë rast kontakti.