Kandidon për deputet në listat e PD për zgjedhjet e 25 prillit, aktori i njohur shqiptar flet për të kaluarën e tij

Aktori Julian Deda i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ zbuloi se është shoqëruar dy herë në komisariat nga policia.

I pyetur nga moderatorja, nëse ka shkelur ndonjëherë ligjin, apo e kanë shoqëruar në rajon, Juli u përgjigj: ‘Nuk kam vrarë dhe nuk kam vjedhur, pra nuk e kam shkelur ligjin (qesh). Por në rajon më kanë shoqëruar dy herë. Herën e parë kam qenë në shkollën e lart dhe ishte keqkuptim. Ishim në një lokal, dhe tavolina ngjitur pati disa probleme, por na morën edhe ne. Ndërsa herën e dytë më shoqëruan për zhurmë. Por më liruan sërish në mëngjes (qesh).’