“Kam 7 vite që nuk bëj s*ks”/ Gazetarja e njohur shokon Çanin me deklaratën LIVE

Nausica della Valle, gazetarja italiane, e cila ishte e ftuar të premten në studion e “Zonë e Lirë” ka deklaruar se ka 7 vite që nuk ka kryer marrëdhënie seksuale.

“Ka 7 vite që nuk bëj seks dhe jam shumë mirë. Jam mirë”, tha gazetarja.

Gazetarja ka folur rreth historisë së saj personale për preferencat seksuale. Ajo ka treguar se nuk është më lezbike prej më shumë se dy vitesh.