Jul Deda kërkon arestimin urgjent të Veliaj, Ahmetajt dhe Majkos, arsyeja lidhet me Edi Ramën (FOTO)

Arestimi i një gruaje në Tiranë për shkak se ka qeshur me zë të lartë gjatë fjalës së kryeministrit Rama, ka shkaktuar kritika të ashpra. Julian Deda, aktori i njohur i humorit, ka përzgjedhur sot disa foto interesante dhe ka kërkuar publikisht arstimin e dy ministrave dhe Veliaj.

Lidhur me fotot ai kërkon ar estimin e dy ministrave, Arben Ahmetajt dhe Pandeli Majkos, si dhe të kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Julian Deda teksa ka publikuar fotot, thotë se ata kanë qeshur prapr krahëve të shefit pa lejen e tij dhe me ironi.

“Të ar estohen urgjent Erion Fiku, Ben Tigri dhe Pand Gropa, kanë qeshur prapa krahëve të shefit.!,” – u shpreh Julian Deda, kuptohet me nota humori.

Foto: