Ju pëlqen veshja e Bieta Sulos? Me pantallona të shkurtëra dhe xhaketë jeshile në emision, ja si duket

Moderatorja e njohur e ‘Ftese ne 5’ Bieta Sulo eshte nje nder me te pelqyerat e publikut shqiptar. Bieta gjithmone shfaqet e qeshur, e embel dhe mjaft e thjeshte. Per shkak te kesaj paraqitje dhe aftesive komunikuese perpara kamerave, ajo eshte kthhyer ne nje nga figurat me te dashura te teleshikuesve.

Ajo qe terheq me shume vemendjen e fansave eshte ‘look-u’ dhe veshjet e saj me ngjyra te ndryshme. Ne nje nga fotot e publikuara ne rrjetet sociale ajo shfaqet me nje kombinim me pantallona te shkurtra dhe xhakete ne ngjyre jeshile.

Moderatorja simpatike duket shume bukur me kete veshje dhe mjaft stil. Bieta eshte kthyer edhe ne nje stiliste sepse koha dhe emisionet e perditshme e kane detyruar te gjeje zgjidhjen me te shpejte dhe me te bukur per veten.

Foto: