“Jam i tronditur”, gazetari jep lajmin e ndarjes nga jeta të profesorit të njohur shqiptar

Një lajm i hidhur ka ardhur për sportin shqiptar. Gazetari sportiv Ervin baku përmes një postimi në rrjetet sociale ka dhënë lajmin se është ndarë nga jeta profesori dhe takticieni i boksit Ramiz Reka.

“Lajm shumë i rëndë për mua…Shumë

Fiona, më trondite

RAMIZ REKA, Profesori dhe takticieni i boksit shqiptar ndërroi jetë. U PREHSH NË PAQE GJIGANT! Do më mungosh çmendurisht shumë! Por TI JE I PAVDEKSHËM! KAMPIONËT E VËRTETË NUK VDESIN!”, shkruan gazetari Ervin Baku.

Lajm shumë i rëndë për mua…Shumë
Fiona, më trondite

RAMIZ REKA, Profesori dhe takticieni i boksit shqiptar ndërroi…

Posted by Ervin Petraq Baku on Thursday, 19 November 2020