Ish-deputeti i PD në zi, humb parakohe njeriun e afërt (FOTO)

Ish-deputeti i PD, Ndriçim Babasi ka humbur parakohe vëllain e tij Pëllumb Babasin.

Nuk dihet ende arsyeja e ndarjes së tij nga jeta, ndërsa do të përcillet për në banesën e fundit pasditen e sotme, në orë 15:00

Për lajmin e trishtë ka reaguar edhe Partia Demokratike, ku nëpërmjet një mesazhi në facebook, i shpreh ngushëllime ish-deputetit Babasi dhe familjes së tij, për humbjen e madhe.

Postimi i PD:

Partia Demokratike Dega 5 Tirane, me dhimbje te thelle i percjell kryetarit te deges tone z. Ndricim Babasi, ngushellimet me te sinqerta per humbjen e parakohshme te vellait Pellumb Babasi.

Puna jone e perditshme se bashku na ben te perjetojme gezimet dhe hidherimet e njeri tjetrit si nje familje e madhe. Ndaj sot, jemi me zemer prane familjes Babasi ne humbjen e njeriut te tyre te shtrenjte.

Ngushellime te sinqerta familjes, qoftë i parajsës Demokrati i palodhur Pellumb Babasi

Percjellja per ne banesen e fundit diten e sotme ora 15:00 ne Fushe Kruje!