Ish-ambasadori amerikan Arvizu i dërgon mesazh Sokol Ballës, zbulohet çfarë i shkruan për politikanin e njohur

Gjatë diskutimit të mbrëmshëm mbi deklaratat e Presidentit Donald Trump dhe epërsinë në vota të kundërshtarit të tij, Joe Biden, moderatorit Sokol Balla i ka mbërritur një mesazh live nga SHBA.

Ishte ish-ambasadori amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu, që i shkruante Ballës me humor se “Besoj që republikanët tani kanë nevojë për ndihmë nga Arben Ristani”.