Infektohet me koronavirus gazetari i njohur, zbulohet se si është gjendja e tij shëndetësore

Mësohet se është infektuar më koronavirus gazetari i njohur i Top Channel, Eno Pop. Bëhet me dijë se gazetari është në karantinuar në shtëpinë e tij.

Sipas Top Albania Radio, ai e ka marrë përgjigjen e tamponit ditën e djeshme, teksa bën me dije se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe pa simptoma.

Eno do të vijojë emisionin e tij në radio nga kushtet e shtëpisë, teksa ditët e karantinës do ti shkruaj në një ditar.