Infektohet me COVID-19 deputeti shqiptar, i biri i publikon pamjet nga spitali dhe ka një mesazh (FOTO)

Koronavirusi ka prekur edhe radhët e politikës si në Shqipëri edhe në Kosovë. Deputeti i LDK-së, Fetah Rudi ndodhet i shtruar në Klinikën Infektive të Kosovës, pasi është infektuar me COVID-19.

Ka qenë djali i tij, Petrit Rudi ai që ka nxjerr një foto në rrjetet sociale, ku Fetah Rudi shfaqet në spitali.

“Hap pas hapi, dhe jeta vazhdon…”, – ka shkruar djali i deputetit Fetah Rudi.

FOTO: