I mban larg publikut, si rrallëherë Alketa Vejsiu fotografon fëmijët gjatë pushimeve (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu ndodhet aktualisht me pushime së bashku me familjen e saj. Alketa po i kalon pushimet në bregdetin e jugut ku ka publikuar shpesh foto e video.

Por postimi i fundit i moderatores është shumë i veçantë pasi në të shfaqen fëmijët e saj, Lionel dhe Nikol. “Piktura më e bukur e jetës sime. Djali dhe vajza ime”, shkruan Alketa krah fotos.

Gjatë gjithë këtyre viteve në televizion, Alketa është treguar e rezervuar për jetën private dhe fotot me fëmijët e saj kanë qenë të rralla.

Foto: