I ka parë Besi këto foto? Xhensila shfaqet me dekoltenë zbuluar dhe në krevatin e hotelit (FOTO)

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga personazhet me te njohura ne ekranin shqiptar. Kengetarja eshte shume e pelqyer dhe e suksesshme ne karrieren e saj. Qe ne daljen e saj te pare ne skene, ajo ka terhequr vemendjen e mediave dhe publikut.

Nder vite, Xhensila ka sjelle nje sere kengesh te cilat jane kthyer ne hite. Perpos angazhimeve te shumta, kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale permes te cilave ndan here pas here fotografi apo video te ndryshme nga jeta e perditshme.

Krah fotove teksa shfaqet me dekolten e zbuluar dhe robdishan, Xhensila shkruan: “Ji vetvetja.” Kengetarja ka preferuar qe te prezantohet me nje grim tere shkelqim ndersa floket ka zgjedhur t’i kape lart.