Humbet njeriun e shtrenjtë, deputetja shqiptare bën dedikimin emocionues

Ditën e kaluar deputetja Klodiana Spahiu përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale me hidhërim të thellë njoftoi largimin nga jeta të babait të tij. Ajo po kalon caste shumë të vështira dhe ditën e sotme sërish ka bërë sërish një dedikim prekës për të atin e ndjerë.

“Kështu do të kujtoj gjithmonë babi im, gjyshi i dashur, bashkëshorti e babai i përkushtuar. U prehsh në paqe e shpirti dritë!” -shkroi ajo duke publikuar edhe foto të prindërve të saj./Source.al