Humbet njeriun e shtrenjtë, Adroda Dushi del me një deklaratë të ndjerë: “Më theve zemrën”

Një lajm i trishtë vjen nga supermodelja shqiptare, Adrola Dushi e cila sot ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë, gjyshen.

Mes dhimbjes së madhe ajo ka bërë një status të shkurtër në Insta Story ku tregon se kjo humbje i ka marrë njeriun e shtrenjtë dhe i ka thyer zemrën.

“E di që kam qenë çdo natë pjesë e lutjeve të tua, por sot më theve zemrën. Pusho në paqe! Do shihemi sërish gjyshe!”- shkruan ajo.