Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Çani, Meta del “zbuluar”, i përplasen skandalet e rënda

Mesa duket shprehja e presidentit ‘me qetësi dhe dashuri’ ka humbur. Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka pasur një ton jashtëzakonisht të ashpër, pasi Arjan Çani shfaqi një sinkron, ky Edi Rama deklaronte se Meta është “dëshmor”.

Teksa ishte duke folur në studio me “duar dhe këmbë”, i nxehur dhe vazhdimisht ngrinte zërin, qytetarët në rrjetin e tij social e kanë ‘masakruar’.

Ata i kujtojnë skandalet e rënda dhe shprehen se ai duket i tmerruar. Qytetarët i kujtojnë floririn dhe atë çfarë e pret në vijim.

Komentet ‘live’: