Grida Duma rrëfehet si asnjëherë më parë, tregon me cilat figura të PS-së ka miqësi dhe flet me to në telefon

Politikania e njohur Grida Duma në një intervistë në emisionin “Jashtë Loje” ka folur për familjen, marrëdhënien me të birin, të ardhmen, por edhe marrëdhënien me kolegët në politikë.

Kur u pyet nëse ka diskutuar ndonjëherë me persona nga Partia Socialiste në telefon ajo u shpreh kështu: “ Patjetër, me Arta Daden, Mimi Kodheli, me Vasilikën, plot. Me shumicën e grave, padiskutim.”