Fitoi betejën me Covidin, deputeti nxjerr pamjet: Kështu luftohet virusi…

Pas disa javësh qëndrimi në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’ ai e fitoi betejën me Covid-19.

Përmes një statusi në Facebook ai jep një mësim për të gjithë dhe tregon mënyrën që sipas tij largohet virusi.

Alimadhi ka publikuar disa fotografi duke u larë në det, ndërsa shkruan:

‘Kështu largohet Covid-19, kurrë mos e mbani mendjen te virusi vrasës, not dhe sa më shumë lëvizje ku mushkëritë mbushen mirë me oksigjen’.