Është zyrtare, Melisa konfirmon lidhjen me Andin, ja çfarë shkruan…

Pak ditë më parë një prej konkurrenteve më të përfolura të përputhen doli nga spektakli. Bëhet fjalë për Melisën e cila tha se nuk po e përballonte dot presionin dhe dëshironte që të mos ishte më përballë kamerave.

Ajo është aluduar shumë kohët e fundit për një raport dashurie me ish-konkurrentin Andi Shehi por dyshja kanë mohuar gjithcka. I dyshimtë ishte dhe fakti që Melisa vendosi të largohej menjëherë pasi shpërthyen spekulimet mbi këtë çështje. Mirëpo, tashmë duket se ajo ka pranuar gjithcka.

Një fanse e ka kapur mat teksa e pretendon se e ka parë diku krah Andit. Fansja i ka dërguar mesazh duke i kërkuar që ta pranojë se ata janë bashkë, dhe Melisa pikërisht këtë gjë ka bërë. Më poshtë mund të shikoni dhe mesin mes saj dhe fanses./Source.al