Eni Çobani në zi, mes dhimbjes së madhe jep lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të njeriut të saj të shtrenjtë

Juristja Eni Çobani ka ndarë pak çaste më parë një lajm të hidhur në rrjete sociale. Çobani njofton se ka humbur vjehrrën e saj, të cilën e ka konsideruar gjithmonë si nënë, pasi kanë jetuar bashkë 25 vjet dhe i ka falur dashuri pa kushte.

“Me hidherim te thelle njoftojme sot ikjen nga jeta te nenes se bashkeshortit tim

Znj.Liri Shehu.Jetuam sebashku 25 vjet ndame me njera tjetren momente te bukura dhe plot dashuri si nena me vajzen e saj.Dhimbja eshte e madhe por ajo do jete mes nesh gjithmone.Varrimi behet neser ne oren 11.00 nga Funeral Home Alba 2000 tek Medreseja.Presim me pas neser nga ora 16.00 -19.00,te shtunen nga ora 10.00-13.00 dhe 16.00 -19.00 dhe te dielen po ne keto orare.Jeni te mirkuptuar gjithsecili per kohen e veshtire qe po kalojme te gjithe.Ju falenderojme nga zemra per ngushellimet dhe jau kthefshim ne te mira.Familja Shehu.”, njofton Eni Çobani.

Foto: