Edi Rama mëngjesin e sotëm jep lajmin e shumëpritur nga shqiptarët

Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga salla ku pritet të nisë vaksinimi anticovid. Siç shihet në video tashmë çdo gjë është gati, pritet vetëm që vaksina të arrijë në Shqipëri.

“MIRËMËNGJES nga salla e Buzëqeshjes, aty ku nis vaksinimi anti- Covid19 dhe rinis një Shqipëri e re me më shumë besim tek e ardhmja që veç buzëqesh”, shkruan Rama.

Video: