E veshur me të zeza, Rudina Dembacaj përlot me mesazhin: Asnjë ditë, asnjë moment nuk do jetë më njësoj

Rudina Dembacaj ka vendosur që të bëjë një dedikim prekës për të atin, ku ka publikuar një foto, e veshur me të zeza së bashku me mamin dhe me motrën.

“Asnjë ditë, asnjë moment nuk do jetë më njësoj… Ikja jote Bab ishte dhimbje shumë e madhe për ne, por e kemi shpirtin plot nga dashuria me të cilën na rritët. Mami bashkë me ne, do tu mësojmë Hanës dhe Viktorias të njëjtat thesare jete që ti na le trashëgimi. Por mbi të gjitha do vazhdojmë ti buzeqeshim jetës njësoj si na doje ti. Të duam shumë!”, shkruan Dembacaj.