E sëmuë me COVID, Bora Zemani publikon foton siç nuk e keni parë asnjëherë dhe tregon gjendjen e saj

Moderatorja Bora Zemani pas infektimit me COVID-19 është karantinuar në shtëpi dhe po merr kujdesin e duhur mjekësor. “Faleminderit per gjithe urimet tuaja!

Po jetojme ne kohe te veshtire, kohe pandemie! Si nje “frikacake” jam ruajtur gjithe vitin duke respektuar te gjitha masat antiCovid por ja… nuk shpetova dot. Gjithsesi une kam nisur mjekimin dhe jam nen kujdesin e duhur. Shpresoj te shihemi sa me shpejt”, njoftoi moderatorja.

Ditën e sotme, Bora ka publikuar një foto nga ballkoni i shtëpisë. Ajo shihet pa make-up dhe në gjendje të lodhur nga koronavirusi. ‘Për ajërosje në ballkon’, ka shkruar moderatorja krahas fotos, ku duket ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shikojmë.