E pengon gjatësia për hyrë brenda në pallat, Rama batuta me kryebashkiakun e Shijakut

Kryeministri Edi Rama ka vizituar ditën e sotme Shijakun ku pa nga afër punën për riparimin e pallateve të dëmtuara nga tërmeti.

I shoqëruar nga kryetari i bashkisë dhe ministri Ahmetaj, Rama shkoi të futej në një nga pallatet që po riparohej, por u përball me tavanin e hyrjes që ishte shumë i ulët për të.

“Këtë nuk e ngrinit dot më shumë”, i tha Rama kryebashkiakut Arbana duke qeshur dhe më pas u detyrua të uë kokën që të futej në pallat.

VIDEO: