E papritur, pas largimit nga “Për’puthen”, Fatjoni shihet krah këngëtares së famshme, çfarë po ndodh???

Ditën e kaluar Fatjoni, një ndër konkurrentët më të përfolur të “Për’puthen” u largua papritur nga emisioni pas përballjeve të shumta me produksionin dhe konkurrentët e tjerë.

Menjëherë pas largimit ai pa krah këngëtares së famshme Fifi e cila ka postuar edhe disa foto në Insta Story me të. Duket se Fatjoni do të jetë pjesë e ndonjë klipi apo një bashkëpunimi për një projekt të ri muzikor.

E pyetur përse zgjodhi Fatjonin për këtë projekt, ajo u përgjigj: “Sepse është maniak”! Po ju cfarë mendoni rreth këtij bashkëpunimi?/Source.al