E papritur! Në pranga politikani i njohur shqiptar dhe zyrtarë të tjerë

Është prangosur kryetari i Istogut, Haki Rugova, raporton Kallxo.com Kryetari i Istogut nga radhët e LDK’së, Haki Rugova, bashkë me disa zyrtarë të tjerë të komunës, raportohet se janë arre stuar për keqpërdorime të detyrës zyrtare. Nuk ka ende një reagim nga Policia.