E pa pritur! Olti Curri ngrihet dhe i thyen shkopin Blendi Fevziut në emision

Në emisionin “Opinion” është disktuar mbrëmjen e së martës, mënyra se si liderët politikë në Shqipëri po përdorin rrjetet sociale për fushatën elektorale.

Duke diskutuar mbi videot dhe stilin se si politikanët shqiptarë po shfaqen, gazetari Olti Curri u shpreh se kishte një mënyrë, se si të harrohej Rama, Basha dhe Kryemadhi.

“A do ti të harrohet Mona, Basha Edi Rama? Unë marr shkopin, e thyej në dysh dhe nëse nesër nuk është folur vetëm për shkopin e thyer…”, u shpreh Curri. Me lejen e gazetarit Fevziu, ai është ngritur dhe ka thyer shkopin e emisionit.

Video: