E humbi të atin, Rudina Dembacaj bën dedikimin prekës

Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, pak kohë më parë humbi njeriun e saj të shtrenjtë, të atin, i cili u nda nga jeta pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Ditën e sotme Rudina ka publikuar një moment të bukur familjar ku shfaqen të dy prindërit e saj teksa vallëzojnë bashkë. “Mami dhe babi, nuk do shoh kurrë çifti si ju”, shkruan Rudina.

Gjatë këtyre ditëve, Rudina ka ndarë momente të ndryshme me babain e saj të ndjerë, ku tregon sa ia ndjen mungesën.

Foto: