“E dini se kush është pronari real i kësaj vile në Londër”, Romeo Kara plas ‘bombën’, shpërthejnë komentet

Juristi Romeo Kara ka publikuar sot në rrjetet sociale pamje të një vile në një ndër zonat më të shtrenjta të Londrës.

“Konkurs: kush eshte pronari real i viles! Pak infomacion ndihme per vendndodhjen: zona e trete, Musëell Hill, Londer.”, shkruan juristi Romeo Kara.

Pas kësaj pyetjeje përgjigja e menjëhershme e të gjithë është se kjo pronë i përket kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi dhe Presidentit Ilir Meta.

Disa nga komentet:

“Monika ose Zonja e pare e shqiptareve e bija….iu takon jane vampiret me trima….”

“Sa qimet e kokes kushton ..ku nje qime 500 $”

“Floriri kombit”

“Pronari real i viles eshte TUURRPII KOMBIT ,LILI FLORIRI e monacizmegjates”

Konkurs: kush eshte pronari real i viles!
Pak infomacion ndihme per vendndodhjen: zona e trete, Muswell Hill, Londer.
Disa pamje me të tjera vila lluksoze nga Bishop Avenue, do t’i ofroj me vone.

Posted by Romeo Kara on Monday, 16 November 2020