“Dy muaj dritë”, deputetja socialiste ndan momentin e ëmbël me djalin e saj (FOTO)

Deputetja Blerina Gjylameti ka publikuar në rrjete sociale një foto tepër të ëmbël me djalin e saj dy muajsh.

Ajo u bë nënë për herë të dytë më 21 nëntor të viti të kaluar, dhe djalin e bekoi me emrin Kron. “Një tjetër rreze drite ndroicoi mendjet e ngrohu zemrat tona. Mirë se erdhe Kron”, shkroi ajo atëherë ndërsa në foton e sotme shkruan: Dy muaj dritë.