Dita e fundit e fushatës, ja çfarë zbulohet 2 ditë para zgjedhjeve për kryetarin e ri të PD-së

Sot, të gjithë kandidatët për kryetarin e ri të Partisë Demokratike kanë ditën e fundit të fushatës së tyre elektorale.

Ditën e dielë pritet të jetë dita e votimeve ndërkohë në një njftim zyrtar të Selisë Blu shkruhet:

“Katër kandidatët, Lulzim Basha, Agron Shehaj, Edith Harxhi dhe Fatbardh Kadilli sot do të zhvillojnë takimet e fundit elektorale, ndërsa dita e nesërme është heshtje zgjedhore dhe nuk lejohen aktivitetet. Të dielën demokratët vendosin se kush do të drejtojë PD-në.”

Sakaq, sot po ashtu është bërë publike edhe fleta e votimeve nga ku do të votojnë njerëzit për këto zgjedhje kaq të rëndësishme.