Deputetja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, jep lajmin me foton emocionuese dhe zbulon emrin e veçantë shqiptar që i vendosi të birit

Deputetja e PS, Blerina Gjylameti është bërë sot nënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë Gjylameti përmes një postimi në rrjetet sociale ku ka puvlikuar edhe foton e parë të vogëlushit.

Gjithashtu, Gjylameti ka zbuluar edhe emrin shqiptar që ka zgjedhur për të birin, duke përkuar me ditën e Pavarësisë, 28 Nëntorin.

“Një tjetër rreze drite ndricoi mendjet e ngrohu zemrat tona ! Mirë se erdhe Kron”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Kujtojmë që kjo periudhë e shtatzënisë nuk ka qenë fortë e mirë për deputeten, pasi asaj iu desh të kalonte edhe koronavirusin.

Një tjetër rreze drite ndriçoi mendjet e ngrohu zemrat tona ! Mirë se erdhe Kron ❤️

Posted by Blerina Gjylameti on Saturday, November 28, 2020