Deputetja e PS në pritje të fëmijës së dytë? Këto foto konfirmojnë gjithçka

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti ka postuar në rrjete sociale disa fotografi gjatë inspektimit të punës që po kryhet në shkollën e Lalmit në Vaqarr, së bashku me ambasadorin e Çekisë, Jaroslav Ludva dhe kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Nga fotot duket barku i rrumbullakosur i deputetes. Edhe pse është treguar e kujdesshme që të mos rënë në sy, sërish me kalimin e muajve, deputetja nuk ka mundur ta fshehë së është sërish shtatzënë.

Megjithatë ajo vetë nuk ka folur dhe as ka konfirmuar gjë për shtatzëninë e saj. Kujtojmë që Blerina Gjylameti është nënë e një djali 10-vjeçar.

FOTO: