COVID-19 i mori jetën parakohe ish-deputetit të PS, Namik Dokle rrëqeth me mesazhin e tij

Ish-deputeti i PS, Namik Dokle, mes dhimbjes së madhe ka reaguar për ndarjen parakohe nga jeta të socialistit Marko Bello.

Dokle shkruan se i mallkuari COVID i mori jetën mikut dhe kolegut të tij Marko Bello.

“LAJM I MESNATES!!!

Sa i trishte! Sa i pabesueshem ky lajm i mesnates per vd ekjen e mikut, kolegut, Marko Bello. Pa i mbushur ende te gjashtedhjetat, na e mori covidcolera! C’behet keshtu? Po na behet fejsbuku varreze!!!

Lamtumire, i dashur Marko! Nuk do ta harroj kurre buzeqeshjen tende te pandare, shakane tende mbushur me miresi…”, shkruan Dokle.